• تهران، خیابان شریعتی، کوچه نسترن، پلاک 10
  • 7040 2222 (021)
  • contact@mercyforall.com

گروه آموزش

گروه آموزش رحمت للعالمین، یکی از جوان‌ترین گروه‌های فعال خیریه است که وظیفه‌ی آموزش به رده‌های سنی دبستان تا پیش‌دانشگاهی و برنامه‌ریزی تحصیلی فرزندان تحت پوشش را برعهده دارد.

اغلب جوانان گروه آموزش، با هدف انجام عملی خیر و سازنده و یا استفاده‌ی مفید از اوقات فراغت، و با دغدغه‌ی‌ ایجاد فضایی برای رشد فرزندان محروم کشور، داوطلبانه عضو این گروه شده‌اند.

این نگرش و هدف‌گذاری، در شکل‌گیری ارتباط معلم‌ها با شاگردان، تاثیر مثبتی داشته و به‌تدریج آن‌ها را تبدیل به الگو و نماد موفقیت و پیشرفت تحصیلی، و نیز دوستانی صمیمی برای بچه‌های تحت پوشش کرده است. تا جایی که رابطه‌ی دوستی تعدادی از آن‌ها، پس از گذشت سال‌ها و رسیدن بچه‌ها به‌مراتب تحصیلی و شغلی مطلوبشان، هم چنان باقی است.

از سویی، گروه آموزش با جذب نیروهای جوان، سازنده و پرانرژی، هم چون دریچه‌ای برای دمیدن هوای تازه به خیریه بوده و اکثر معلمانِ سال‌های پیش، این روزها نقش‌های کلیدی در ساختار رحمت للعالمین ایفا می‌کنند و از تجارب خود در بهبود عملکرد دیگر گروه‌ها استفاده می‌کنند.

– ارزیابی تحصیلی و تقویت ضعف‌‌های درسی از طریق آموزش و برنامه‌ریزی تحصیلی

– برنامه‌ریزی برای کلاس‌های آمادگی کنکور

– حمایت مالی از فرزندان دانشجو برای ادامه‌ی تحصیل

– فراهم کردن امکانات کمک‌آموزشی

– ایجاد بستر مناسب برای رشد توانایی‌های خاص فرزندان

– تهیه و تدارک نوشت‌افزار و وسایل مدرسه

– ایجاد ارتباط با سازمان‌ها و موسسه‌های محلی آموزشی و فرهنگی

گروه آموزش در دو بخش آموزش و پشتیبانی فعالیت می‌کند. بخش آموزش را کسانی تشکیل می‌دهند که با مددجویان ارتباط مستقیم دارند، مانند معلمان، مشاوران تحصیلی و…، و بخش پشتیبانی شامل کسانی است که به تهیه و تدارک منابع مالی، نوشت‌افزار و وسایل مدرسه، جزوه‌ها، قراردادهای آموزشی، کتابداری کتابخانه و… می‌پردازند.

نام و نام خانوادگی(*)

آدرس پست الکترونیکی(*)

پیام شما(*)

متن زیر را وارد نمایید(*)
captcha

مدیر گروه : 

پست الکترونیک :

شماره تماس :